PANELE I ŚCIANY Z MCHU I ROŚLIN STABILIZOWANYCH

sciany z mchu

WPROWADŹ NATURĘ DO SWOJEGO DOMU!

Wprowadź do swojego wnętrza to, co na zewnątrz i zobacz jak Twoja przestrzeń ożywa!

Obrazy i ściany z mchu są doskonałym sposobem na wzbogacenie przestrzeni o bujną roślinność.

Ściany z mchu są świetną opcją dla tych, którzy chcą rozjaśnić przestrzeń z unikalnym kawałkiem naturalnej sztuki.

Naturalnie konfekcjonowany mech i rośliny zachowują swoje miękkie struktury i żywe kolory

Mech chrobotek jest nowym i funkcjonalnym elementem wykorzystywanym jako Biophilic design dla każdej przestrzeni wewnętrznej. Dekoracja z  chrobotka może przekształcić zwykły pokój w coś oszałamiającego i pozwala przywracać naturę do otoczenia człowieka

Połączenie natury i designu nada przestrzeni wyjątkowy efekt wizualny.

Chrobotek, mech poduszkowy czy rośliny, których używamy są prawdziwe, ale zostały poddane procesowi kofekcjonowania, stabilizacji, co oznacza, że nie wymagają wody ani światła.

Materiał jest po prostu bezobsługowy. Używamy różnych mchów, roślin, drewna i innych naturalnych elementów w zależności od projektu.

PANELE I ŚCIANY Z MCHU:

Nie wymagają wody

Nie wymagają konserwacji

Są antystatyczne

Są hipoalergiczne

Nie potrzebują słońca

W RAMACH USŁUGI WYKONUJEMY:

Ściany i panele w domach

Projekt i wykonanie

Wspaniałe pomysły na udekorowanie domu Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak wiele korzyści masz dzięki użyciu mchu w swoim domu? Używanie mchu w pomieszczeniu pomoże Ci: Poprawić jakość powietrza Ustabilizować wilgoć Zmniejszyć poziom dwutlenku węgla

Ściany i panele w biurach i obiektach usługowych

Projekt i wykonanie

Wyobrażasz sobie przestrzeń z wbudowanymi elementami zrównoważonego rozwoju? Zastosowanie żywych ścian wewnątrz restauracji, kawiarni, hoteli da przestrzeni niesamowity efekt wizualny i będzie miał również cechy: Zmniejszenie hałasu Zmniejszenie ilości kurzu w powietrzu Zrównoważone środowisko Niższe koszty energii

Litery i napisy przestrzenne - LOGO z chrobotka

Bądź bardziej rozpoznawalny

Logo z mchem tworzy efekt 3D. Możesz nie tylko dostosować go do swojej marki lub tożsamości, ale możesz nawet napisać swoje imię lub imię bliskiej osoby. Inną ważną właściwością tego chrobotka jest to, że jego naturalny kolor pozostanie żywy przez nawet do 10 lat.

Co zyskujesz?

Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach
Mech jest dobry w walce z zanieczyszczeniem powietrza. Zanieczyszczenia znajdujące się w deszczu i powietrzu przylegają do powierzchni mchu, a podczas gdy zanieczyszczenia tam tkwią, bakterie przekształcają je w biomasę rośliny.

 

Poprawa produktywności w firmie
Naukowcy zbadali korelacje pomiędzy roślinami a wydajnością w miejscu pracy. Stworzyli trzy różne przestrzenie robocze: jedną z kwiatami i roślinami, jedną z rzeźbą i jedną bez elementów dekoracyjnych. Uczestnicy pracujący we wszystkich trzech środowiskach wykazywali więcej innowacyjnego myślenia i rozwiązywali więcej problemów, gdy pracowali w przestrzeni, w której znajdowały się kwiaty i rośliny.

 

Mniej stresu 
W innym badaniu przeprowadzonym przez naukowców, zmierzono poziom stresu u pracowników na różnych stanowiskach pracy. Odkryli, że uczestnicy pracujący w środowisku z roślinami byli o 12 procent mniej zestresowani niż uczestnicy pracujący na stanowiskach bez roślin.

 

Zmniejszenie hałasu
Ludzie od dawna starają się zmniejszyć hałas i stworzyć spokojniejsze otoczenie. Właściciele domów mieszkający przy ruchliwych ulicach sadzą drzewa lub krzewy, aby zablokować odgłosy ruchu ulicznego, a ludzie uciekają do lasów, gdy szukają ciszy i spokoju. Tak samo dzieje się w przypadku ścian z mchu. Badania wykazały, że rośliny mogą zmniejszyć hałas otoczenia nawet o 5 decybeli.

 

Redukcja kurzu unoszącego się w powietrzu
Ponieważ chrobotek jest zasiedlony przez bakterie, które utrzymują się z rozkładu substancji organicznych, może on skutecznie redukować pył unoszący się w powietrzu. Pył unoszący się w powietrzu może zawierać różne potencjalnie niebezpieczne zanieczyszczenia, takie jak aerozole ze środków czyszczących, cząsteczki dymu, pył chemiczny, pleśń i opary. Kiedy ludzie wdychają pył unoszący się w powietrzu, są narażeni na choroby związane z pyłem, takie jak astma, alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych i nowotwory.

 

Kontrola poziomu wilgoci
Mech pomaga stabilizować poziom wilgotności w pomieszczeniu i utrzymuje poziom wilgotności na poziomie pomiędzy 40% a 60%. Jest to jedna z ciekawszych i korzystniejszych cech mchu – potrafi on absorbować wilgoć z powietrza, gdy wilgotność jest wysoka, a następnie oddawać ją z powrotem do powietrza, gdy wilgotność jest niska.

Skontaktuj się z nami w celu wyceny:

Tel.: 694 217 606

mail: office@ecoairinnovation.com
Translate »